sld1
sld2
sld3
sld4
sld5
sld6

   

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Novostavba 4 izbového bytu na kľúč bez kuchyne, 96 m2, 273 m2 pozemok, 2 parkovacie miesta v Stupave

Cena:
150 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Stupava
Ulica: Pod Kopcami
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Rok výstavby: 2017
Konštrukcia: tehlová
Podlahová plocha: 96 m2
Plocha pozemku: 273 m2
Podlažia: 1
Počet miestností: 4
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Energ. certifikát: B
ID inzerátu: JR188

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavby štvorizbových bytov v troj bytovom radovom rodinnom dome v pokojnej lokalite mesta Stupava.

Lokalita:
Radový rodinný dom sa nachádza na severozápadnej strane Stupavy v území medzi novopostavenými rodinnými domami v blízkosti lesa.
Neďaleko domu sa nachádzajú turistické/cyklistické trasy naprieč Malými Karpatmi.
Medzi benefity bývania v Stupave patrí bezkonkurenčná občianska vybavenosť, okolitá príroda Malých Karpát a výborná dostupnosť do Bratislavy .

Dispozícia:
Denná časť bytov je na prízemí, orientovaná na východ do záhrady, s ktorou je vizuálne prepojená cez veľkoplošnú zasklennú stenu. Vďaka dômyselnému prekrytiu vstupov ako aj terás, ktoré zabraňuje nepriaznivému vetru, dažďu alebo nepríjemnému prehrievaniu interiéru môžete práve na terase stráviť viac času a vychutnávať krásu Vašej záhradky.
Nočná časť bytov je na poschodí.
Na prízemí bytu sa nachádza:
zádverie s miestom na vstavanú skriňu, WC, ktoré bude pod schodiskom a priestranná obývacia izba s kuchyňou so vstupom na prekrytú terasu.

Na poschodí sa nachádza:
Schodisko na druhé nadzemné podlažie je umiestnené v strede dispozície. Ústi do malej centrálnej chodbičky, z ktorej sa vstupuje do jednotlivých miestností nočnej časti. Do ulice je orientovaná kúpeľňa, v ktorej bude vaňa/sprchový kút, umývadlo a WC. Vedľa kúpeľne je detská izba. Oproti na východnej strane sa nachádza spálňa a detská izba.

Parametre:
4 izbový byt má úžitkovú plochu domu je 96,22 m2 (vďaka pultovej streche sú na 2 NP plnohodnotné izby ako aj kúpeľňa ) ku každému bytu patrí prekrytá terasa a pozemok o výmere 273/169 a 202,93 m2.
Orientácia domu je západ/ východ , s prístupom na pozemok zo západnej strany. Pred každou bytovou jednotkou sú parkovacie miesta na spevnenej ploche dve vozidlá. Z tejto je riešení aj vstup do jednotlivých domov.

Stav:
Novostavba kolaudácia 11/2017 – so štandardných materiálov v precíznom prevedení vykurovaný plynovým kondenzačným kotlom napájaním na podlahové kúrenie v celom dome a rebríkové radiátory v sociálnom zázemí s kvalitnými plastovými oknami s izolačným troj- sklom.
Obvodové múry hrúbky 250 mm so zateplením 150 mm / múry medzi bytmi sú akustické hrúbky 300 mm. Interiérové omietky sú strojové sadrové a exteriérové omietku sú silikátové.

Ceny bytov vo vyhotovení na kľúč (bez kuchynskej linky):

Byt B s pozemkom 169 m2 – 150 000 € vrátane štandardu(na kľúč) bez kuchynskej linky /+ provízia RK/

Byt A s pozemkom 273 m2 – !!! REZERVOVANÉ !!!

Byt C s pozemkom 202,93 m2 – !!! REZERVOVANÉ !!!

V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č. 0915/788 787/ rac-ZVNC-arisinvest.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rác Juraj
Telefón:+421915788787
E-mail:rac-ZVNC-arisinvest.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.