sld1
sld2
sld3
sld4
sld5
sld6

   

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rodinný/é dom/y, tichá slepá ulica, Rajka

Cena:
135 000,00 €
Kraj: Győr-Moson-Sopron
Okres: Mosonmagyaróvári
Obec: Rajka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Rok výstavby: 2017
Konštrukcia: tehlová
Podlahová plocha: 106 m2
Plocha pozemku: 400 m2
Podlažia: 1
Počet miestností: 4
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: BH1005

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom/ domy - novostavby (momentálne dokončované) v Rajke, najbližšej obci za maďarskými hranicami, iba 3km od obce Rusovce a približne 1,5km vzdušnou čiarou od obce Čunovo. Domy sú situované v jednej z najkrajších lokalít Rajky, blízko centra a významnej pamätihodnosti - rímskokatolíckeho kostola Sv.Martina z 13. storočia, a v tesnom dotyku chráneného územia európskeho významu NATURA 2000.
V Rajke je plné pokrytie signálu slovenských mobilných operátorov, premáva sem pravidelná autobusová linka MHD z Bratislavy, v obci je vysokorýchlostný internet. Cez obec vedie cyklistický chodník - cca 7-8 min. do Čuňova. Do Bratislavy sa da ísť dvoma hraničnými prechodmi, jeden z toho diaľničný = rýchle prepojenie na hlavné ťahy - BORY (smer Brno), resp. AVION - IKEA (smer Trnava).

Identické jednoúrovňové 4-izbové rodinné domy postavené na pozemku o celkovej výmere 815m2, zastavaná plocha každého z domov = 106,98m2. Predajom sa odčlení pre každým dom príslušná plocha pozemku, čiže domy budú figurovať ako samostatné jednotky.
Domy pozostávajú zo štyroch izieb (vrátane obývacej izby spojenej s kuchyňou), predsiene, tech. miestnosti/špajze, kúpeľne s WC, ďalšieho samostatného WC, terasy. Podkrovie môže slúžiť ako odkladací priestor. Vstup na terasu orientovanú na juh je z obývačky. Praktické dispozičné riešenie domu, bude vyhovujúce hlavne pre rodiny s deťmi.
Domy sú postavené z tehly, zateplenie 10cm, predpríprava na inštaláciu krbu alebo krbových kachlí, plastové okná a dvere (Aluplast - trojsklo). Domy budú dokončené do štandardu, okrem kuch. linky.
Vykurovanie: elektrické podlahové; voda: mestský vodovod; kanalizácia: je napojená; plyn: nie je zavedený.

Cena: 135.000,- € (vrátane dokončenia do štandardu: podlahy, sanita, dlažba, interiérové zárubne a dvere, pozemok vyrovnaný a uhladený)

Cena zahŕňa:
- zabezpečenie daňového a právneho poradenstva
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti
- garanciu pre klientov zaručenú Garančným fondom NARKS
- províziu pre realitnú kanceláriu

Upozornenie: Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti ARIS Invest s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Harmat Branislav
Telefón:+421908233430
E-mail:harmat-ZVNC-arisinvest.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.