sld1
sld2
sld3
sld4
sld5
sld6

   

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDAJ: Hausbót na sútoku Váhu a Starej Nitry, Komárno

Cena:
123 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Komárno
Obec: Komárno
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 69 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: 3BH1000

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zariadený štýlový Hausbót aktuálne ukotvený v Komárne na sútoku rieky Váh a Starej Nitry. Dostupnosť z Bratislavy cca 1h autom. Krásne prostredie spolu so širokými možnosťami na rekreáciu ako sú vodné športy, cyklistika, turistika apod. ho predurčujú na univerzálne využitie. Okrem peknej scenérie a cyklotrasy sa tu nachádza aj niekoľko príjemných prevádzok, ktoré pridávajú lokalite na atraktivite. Lodná doprava na rieke nie je veľmi frekventovaná, a tak si tu vychutnáte skutočný pokoj. Nespornou výhodou je aj blízkosť centra mesta, do ktorého sa dá zájsť aj peši alebo po hrádzi na bicykli.
Možnosť parkovania člnov a lodí priamo pri Hausbóte spolu s voľným prístupom priamo na otvorený Dunaj, poskytuje jedinečnú dopravnú cestu kamkoľvek po Dunaji.
Či budete Hausbót využívať na individuálnu súkromnú rekreáciu alebo na podnikateľské účely, napr. prostredníctvom vyhľadávaného Airbnb, je len na Vás.
Výhodou Hausbótu je samozrejme možnosť jeho presunu a ukotvenia do inej lokality.

Stav objektu: realizácia z roku 2012.
Konštrukcia objektu:
Objekt je riešený ako jednopodlažná montovaná drevostavba s drevenou odvetranou fasádou a výrazným zasklením smerom na vodu, aby si majiteľ/obyvateľ mohol vychutnať výhľad na vodnú hladinu aj z interiéru. Strecha je riešená strešnou hydroizolačnou fóliou Fatrafol, na ktorej je natavený profil imitujúci falcovaný plech.
Použité sú železobetónové pontóny - Švédska technológia, ktoré sú vyplnené expandovaným polystyrénom, čo zaručuje nepotopiteľnosť objektu a navyše na rozdiel od oceľových plavákov nevyžadujú žiadnu údržbu a sú odolné aj voči mrazu. V pontónoch sú zabetónované puzdrá na uchytenie podpornej oceľovej konštrukcie.

Pochôdzne rošty terasy sú riešené praktickým drevoplastom, ktorý nevyžaduje špecifickú starostlivosť – postačí vysokotlakový čistič. Interiér je zariadený s citom a zmyslom pre funkčnosť. Spálne sú dve, umiestnené po bokoch centrálnej časti, kde je situovaná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou a malá kúpeľňa s toaletou. V centrálnej dennej časti nájdete jednoduchú kuchynskú linku, jedálenské sedenie, pohodlné kreslá a rozťahovaciu pohovku, ktorá poslúži pre nečakanú návštevu.
V Hausbóte nájdete len to najnutnejšie, čo však zabezpečuje dostatočný komfort. Biela farba, prúžky na podlahe a poťahoch kresiel aj záchranné koleso zavesené nad pohovkou dodávajú priestoru námornícky charakter. Výhľad cez zasklenie si naplno vychutnáte aj pri stolovaní. Jedálenské sedenie je absolútne jednoduché a počas teplých dní sa často prenáša na terasu.
Kúpeľňa s toaletou je praktická a plne funkčná. Vaňu v stiesnenejších podmienkach nahradil sprchovací kút. Použitá biela farba priestor opticky zväčšuje, milým akcentom je zrkadlo so sviežo zeleným rámom.

Všetky technológie, ktoré Hausbót potrebuje na svoju prevádzku, sú volené s ohľadom na jeho ekologické a praktické fungovanie. Objekt je projektovaný napríklad na využívanie domácej čistiarne odpadových vôd, ktorej predinštalácia sa nachádza v jednom z pontónov. Vyčistená voda bude spĺňať hygienické normy pre Slovensko aj EÚ a je možné ju vypúšťať priamo do rieky. Úžitkovú vodu pre potreby obyvateľov je možné čerpať priamo z rieky ponorným čerpadlom a následne prefiltrovať cez filtračnú sústavu, alebo je možné využívať studňu na brehu pred Hausbótom. O ohrev vody sa stará elektrický prietokový ohrievač, ktorý sa spolu s filtračnou jednotkou nachádza v technickej miestnosti.

Výhody: luxusný, blízkosť centra mesta, rybolov, turistika, cykloturistika a pod.
Nutné vidieť, nakoľko akýkoľvek opis je z pohľadu priblíženia skutočnej atmosféry nedostatočný!!!

Cena: 123 000 € (dohoda)

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať, arisinvest.sk. 0908 233 430

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Harmat Branislav
Telefón:+421908233430
E-mail:harmat-ZVNC-arisinvest.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.